Dziś jest: czwartek 24 maja 2018 r. Jest to 144 dzień roku. Wschód: 04:25 Zachód: 20:39, Dzień liczy: 16 godz. i 14 min.

Wchodzisz z IP:
54.166.172.180
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Poznaj Mistrza Ortografii ZSTI!!!
  2018-01-24 8:20
  W epoce zdominowanej przez komunikację internetową coraz częściej zapominamy o zasadach poprawnego pisania. Łatwiej nam wyjaśnić znaczenie akronimów, emotikonów czy hack mowy, niż podać reguły dotyczące zasad pisowni „h’ czy „ch”. Korzystając z komunikacji internetowej nie wolno nam jednak zapominać o najważniejszych zasadach kultury językowej, o której w głównej mierze decyduje poprawność i stosowność językowa.
  W trosce o rozbudzenie wrażliwości na nasz język ojczysty, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnej ortografii, nauczyciele języka polskiego po raz kolejny zorganizowali konkurs o tytuł Mistrza Ortografii ZSTI, w którym uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Podczas konkursowego dyktanda uczniowie zmierzyli się z „chyżymi hołubcami”, i „żwawymi kujawiakami”, poznali też ich związek z robiącą hollywoodzką karierę Cleo. Mistrzem ortograficznych potyczek okazał się uczeń klasy czwartej technikum informatycznego - Kamil Mikurda. Tuż za nim uplasowali się: Dawid Poros z klasy 4b oraz Arkadiusz Kuk- uczeń 2 f. Dowiedli oni, że zasady ortograficzne nie kryją przed nimi żadnych tajemnic.
  Zwycięzcom gratulujemy!!!

  Renata Lasia

  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...