Dziś jest: wtorek 2 marca 2021 r. Jest to 61 dzień roku. Wschód: 06:16 Zachód: 17:19, Dzień liczy: 11 godz. i 3 min.

Wchodzisz z IP:
3.235.11.178
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży drewna


  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 23, 28-100 Busko-Zdrój, oferuje do sprzedaży drewno pozyskane z wycinki na placu szkolnym.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Dzień Edukacji Narodowej – w czasach pandemii
  2020-10-14 16:09
  Październik to z całą pewnością miesiąc nauczycieli i wszystkich osób związanych ze szkołą – 14 października obchodzimy bowiem Dzień Edukacji Narodowej.

  W tym roku jest to dość szczególny czas. Warunki epidemiologiczne uniemożliwiły zorganizowanie tradycyjnych obchodów tego święta. Nie znaczy to jednak, że zapomnieliśmy o tak ważnym dniu. Wystarczyło tylko dostosować formę świętowania do obecnych warunków, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli. Z pomocą przyszedł szkolny radiowęzeł i doskonała organizacja. Uczniowie naszej szkoły przygotowali audycję poświęconą nauczycielom oraz uczniom klas pierwszych, którzy w tym dniu złożyli ślubowanie. Była to też okazja do wspomnienia o niezwykłej rocznicy – nasza szkoła w tym roku obchodzi jubileusz sześćdziesięciolecia. Tradycja szkoły zobowiązuje do właściwych postaw i godnego reprezentowania ZST-I. O czym starsi koledzy przypomnieli uczniom klas pierwszych.
  Pan Dyrektor Sylwester Pałka złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a dla uczniów klas pierwszych miał słodką niespodziankę.

  Na wysokości zadania stanął też Samorząd Szkolny, który przygotował specjalne życzenia dla każdego nauczyciela.

  Tego dnia naszą szkołę odwiedził też pan Starosta Jerzy Kolarz oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Bielawska, którzy złożyli na ręce pana dyrektora życzenia i słowa uznania za codzienną pracę, która przekłada się na bardzo dobre wyniki, jakie uczniowie szkoły uzyskują podczas matur i egzaminów zawodowych. Dzień Edukacji Narodowej stał się więc okazją do uhonorowania pracy nauczycieli. Na szczególne wyróżnienie zasłużył pan Grzegorz Wach, który otrzymał z rąk pana Jerzego Kolarza Nagrodę Starosty Buskiego za działalność dydaktyczno-wychowawczą. Swe nagrody wręczył również pan Dyrektor Sylwester Pałka. Nagrody Dyrektora Szkoły za wyróżniającą się pracę otrzymali: pani Agnieszka Boduszek, pani Marta Kwiatkowska, pani Renata Lasia, pani Marzena Stojek i pan Kamil Gryszówka.
  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...