Dziś jest: czwartek 9 lipca 2020 r. Jest to 191 dzień roku. Wschód: 04:24 Zachód: 20:57, Dzień liczy: 16 godz. i 33 min.

Wchodzisz z IP:
3.226.97.214
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Najlepsi młodzi naukowcy w powiecie buskim są u nas
  2019-12-06 9:34
  Miło nam poinformować, że na uroczystej „Gali Sportu i Kultury”, odbywającej się w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju, uczniowie naszej szkoły „rozbili bank młodych talentów”. Powiatowy konkurs FABRYKA MŁODYCH NAUKOWCÓW organizowany pod patronatem Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach skierowany był do uczniów szkół podstawowych (klasy VII-VIII) i ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych funkcjonujących na terenie Powiatu Buskiego. Przedmiotem Konkursu było zaprojektowanie i wykonanie autorskiej pracy - aplikacji, konstrukcji lub urządzenia z zastosowaniem nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań technicznych. Zgłoszone do Konkursu prace ich wykonawcy zaprezentowali Komisji Konkursowej, której przewodniczył Pan Stanisław Klimczak - Wicestarosta Buski.
  W skład Komisji Konkursowej wchodzili specjaliści z rożnych dziedzin, m.in. informatyki, mechaniki, budownictwa, fizyki, nauk technicznych, własności intelektualnej. Komisja pracowała w składzie:
  1) prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba – Prorektor ds. Badań Naukowych i Współpracy z Przemysłem Politechniki Świętokrzyskiej,
  2) dr hab. inż. Bożena Kaczmarska - Dyrektor Centrum Ochrony Własności Intelektualnej Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach,
  3) Andrzej Bilewski – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku - Zdroju,
  4) Wioletta Czupryna - Kopeć – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku - Zdroju,
  5) Anna Kosela – Wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju,
  6) Tomasz Lalewicz – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Busku – Zdroju,
  7) Renata Krzemień - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej buskiego Starostwa.

  Nasi uczniowie zajęli I i III miejsce. Ich prace konkursowe dotyczyły odnawialnych źródeł energii oraz programowania aplikacji sterującej inteligentnym domem.
  W zespole, który zajął pierwsze miejsce byli uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Krystian Pałaczyński, Bartosz Żelawski, Dawid Rasiński, Patryk Misterkiewicz, Łukasz Markowski oraz ich opiekunowie naukowi: Radosław Matyszkiewicz i Michał Plewa.
  Trzecie miejsce zdobył zespół uczniów naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Paweł Minior, Sebastian Więckowski, Wojciech Kozłowski oraz ich opiekun naukowy Pan Radosław Matyszkiewicz.

  Uczniowie obydwu zespołów oraz ich opiekunowie otrzymali wyróżnienia jak również nagrody pieniężne o wartości od 500 zł do 2000 zł.
  I to nie wszystko. Na uroczystej gali doceniono również naszych uczniów za osiągnięcia sportowe. Nagrodę w dziedzinie sportu odebrał nasz absolwent, znakomity zawodnik uprawiający twardy rodzaj sportu – boks – Maciej Kielar – reprezentujący Bokserski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy RING w Busku – Zdroju, jak również uczeń mający osiągnięcia w mniej popularnej dyscyplinie jaką jest bilard – Hubert Jaros, uczeń klasy ID, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego MIŁEK w Wiślicy.
  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i już trzymamy kciuki na przyszły rok.

  Dyrekcja ZST-I


  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...