Dziś jest: czwartek 9 lipca 2020 r. Jest to 191 dzień roku. Wschód: 04:24 Zachód: 20:57, Dzień liczy: 16 godz. i 33 min.

Wchodzisz z IP:
3.226.97.214
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Mechanik na Targach motoryzacyjnych Warsaw Motor Show
  2019-10-26 17:04
  W dniu 25.10.2019 r. roku uczniowie kierunku samochodowego z klas II B, III B, IV B, II Z oraz III Z pod opieką nauczycieli Grzegorza Wach i Kamila Gryszówki wybrali się na targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show do Nadarzyna. Warsaw Motor Show to największe targi samochodowe w Polsce i jedne z największych w Europie.
  Po kontroli środka transportu przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Busku - Zdroju wyruszyliśmy w trasę.
  Około godziny 11 dotarliśmy do międzynarodowego centrum targowo-wystawienniczego Ptak Warsaw Expo. Po zakupie biletów weszliśmy na teren targów. Powierzchnie wystawiennicze w Ptak Warsaw Expo zostały podzielone na różne sektory, w których niezależnie od preferencji mogliśmy się zapoznać się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata. Podczas targów po raz pierwszy w Polsce pokazany został nowy Land Rover Defender, Peugeot 208, Audi Q3 Sportback czy SsangYong Korando. Nie zabrakło też perełek w postaci Aston Martinów, McLarenów czy modeli podrasowanych przez Brabusa. Na targach motoryzacyjnych mogliśmy zobaczyć z bliska piękne youngtimery, wyjątkowe klasyki a także firmy detailingowe i kluby motoryzacyjne.
  Ciekawe produkty prezentowali na swoich stanowiskach przedstawiciele firm branżowych. Folie zmieniające kolor auta bądź zabezpieczające jego lakier, kosmetyki do pielęgnacji wnętrz i karoserii samochodów, preparaty i urządzenia odstraszające zwierzęta (np. kuny) czy najnowsze modele videorejestratorów i alkomatów. Było także kilku wystawców prezentujących narzędzia adresowane do mechaników i warsztatów samochodowych.
  Targom motoryzacyjnym Warsaw Motor Show towarzyszyły także targi Automotive Parts Expo gdzie można było poznać nowinki technologiczne związane z branżą, porozmawiać z ekspertami z branży oraz klientami biznesowych z całego świata, którzy są zdecydowani na rozpoczęcie współpracy z polskimi firmami.
  Po czterech godzinach zwiedzania udaliśmy się w drogę powrotną do Buska - Zdroju z przerwą na gorący posiłek.

  G. Wach

  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć

  Opublikował: J. Jurczyk


  ...powrót
  Do góry ...